• 0 (212) 352 87 40
  • info@unlugroup.com.tr
  1. Kurumsal

Ünlü Group

35 Yıllık Tecrübe ile ÜNLÜ GROUP

İstanbul’un birçok bölgesinde başarılı konut projelerine imza atmış Ünlü Group İnşaat, 1980 yılında ilk önce Forsa Dış Ticaret olarak Mehmet Ünlü tarafından kurulmuş daha sonra Ünlü Group olarak inşaat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan itibaren günümüze kadarki süreçte inşaat sektöründe istikrarlı bir biçimde hızla büyüme göstermiştir.35 yıldır yer aldığı inşaat sektöründe daima hizmet kalitesini önemseyerek, sahip olunan deneyimin de kazandırmış olduğu uzman bakış açısıyla, sektörde örnek gösterilen projelere imza atan Ünlü Group İnşaat, bu başarısını sektörde gösterdiği özen ve müşterilerine sağladığı güven ile pekiştirerek kuruluşundan itibaren her geçen gün gelişim göstererek bir marka haline gelmiştir. Uzun yıllar boyu edinilen birikimler doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri de en güncel haliyle takip ederek müşterilerine daha modern ve yaşanabilir alanlar sunabilmektedir.

Ünlü Group İnşaat, tamamlamış olduğu ya da yapılması planlanmakta olan projelerinde daima sektörün gerektirdiği sorumluluk bilinciyle çalışmaktadır. Yalnızca günümüze yönelik değil, geleceğin de getireceği durumlar üzerinde düşünerek projelere odaklanılmaktadır. Şirket genelinde müşteriler ve çalışanları arasında güven sağlayan bir yaklaşım benimsemiştir. Bu şekilde Ünlü Group İnşaat, kurumsal değerlerin çalışanlar arasında en verimli şekilde kullanılması ve sahip çıkılmasını sağlamıştır.

image content
Vizyonumuz,

Türk İnşaat sektöründe, ülke ekonomisine katkı sağlayacak şekilde ürettiğimiz projelerimiz ile müşterilerimize sunduğumuz hizmeti her geçen gün ileriye taşıyarak, müşterilerimizin bu alandaki beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek, ve devamlı geliştirdiğimiz projelerimizle toplumsal ve çevresel fayda sağlamak, kullanımınıza sunduğumuz yaşam alanlarıyla müşterilerimize ve ülke mimarisine kalıcı değerler kazandırmaktır.

Misyonumuz,

Araştıran, gelişen ve üreten donanımlı kadromuzla sizlerin hayatında fark oluşturarak, kentin mimari dokusuna estetik kazandıran bir güç olmaktır.

ÜNLÜ GROUP olarak;

Hizmete sunduğumuz yaşam alanlarının güvenli, kullanışlı, yaşam kalitesini arttıran ve estetik nitelikte olması için tüm çalışanlarımızla birlik, beraberlik ve bütünlük içerisinde proje süreçlerini yönetmekteyiz.

Tamamlanan Projeler

23

Bugüne kadar başarı ve gururla tamamlanan proje.

Ödüller

4

Başarıları projelerimiz ile kazandığımız ödüller.

Müşterilerimiz

900

Ünlü Group ailesinin birer üyesi müşterilerimiz.

Yatırımlar

273

1980 yılından itibaren yapmış olduğumuz yatırım sayısı.

Birlikte çalışmak, projelerimizi size iletmek isteriz..

Bize Ulaşın